Вимоги про нотаріальне посвідчення правочинів і нотаріальне засвідчення справжності підпису: загальна характеристика; зразки документів

ISBN 978-617-7931-25-5
Розділ Юриспруденція
Вага 0.125 кг
Автор Коротюк О. В.
Видавництво ОВК
Дата видання 2022
Мова Українська мова
Кількість сторінок 78
В наявності
230 грн.

Категорії: Зразки документів, Книги для нотаріусів, Практичні посібники

Огляд

Видання представляє собою практичний посібник, в якому наведено загальну характеристику таких правочинів, як вимоги про нотаріальне посвідчення правочинів і нотаріальне засвідчення справжності підпису, а також зразки цих документів. Зокрема, у книзі наведено зразки вимоги нотаріального посвідчення договору про встановлення земельного сервітуту, вимоги нотаріального посвідчення договору про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), вимоги нотаріального посвідчення договору користування (позички, оренди) квартири, оренди земельної ділянки, вимоги нотаріального засвідчення справжності підпису під час прийняття рішень з питань діяльності юридичних осіб тощо, проекти заяв про скасування вимоги, заяв одного з подружжя про надання згоди іншому з подружжя на встановлення і скасування вимоги, зразок довіреності на встановлення і скасування вимоги та багато інших. Деякі наведені проекти складені від імені фізичних та юридичних осіб. Зразки документів можуть використовуватися у практичній діяльності нотаріусів.

Видання розраховано на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, адвокатів, юристів, працівників органів юстиції та може бути корисним усім, хто цікавиться питаннями складання нотаріальних документів.

Завантажити зміст видання у форматі PDF

Specifications
ISBN 978-617-7931-25-5
Розділ Юриспруденція
Вага 0.125 кг
Автор Коротюк О. В.
Видавництво ОВК
Дата видання 2022
Мова Українська мова
Кількість сторінок 78
Формат сторінок A5
Ілюстрації Відсутні
Гарантія Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості обміну та поверненню не підлягають
Доставка/Оплата Попередня оплата 100%. Термін доставки 3 доби
Відгуки