Способи доставки товару:

- Кур’єром компанії «Нова пошта» з доставкою на точну адресу (до під’їзду/офісу). При оформленні замовлення вам необхідно правильно зазначити бажану адресу доставки, куди кур’єру необхідно буде доставити товар.

- До відділення «Нова пошта». На сайті сервісу доставки «Нова пошта» ви можете підібрати для себе найближче відділення. 

- Кур’єром компанії «Укрпошта» з доставкою на адресу.

З 26 квітня 2017 р. зберігання відправлення до відділення кур’єрської служби «Нова пошта» без додаткових платежів можливе протягом 5 робочих днів від дня його прибуття до відділення.

- Самовивезення зі складу Видавництва «ОВК».

При оформленні замовлення необхідно зазначити спосіб доставки. Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення наявності замовленого товару на складі.
Даний спосіб доставки можливий тільки за наявності товару в магазині та 100% передоплати банківською карткою на сайті інтернет-магазину або через оплату рахунку-фактури в будь-якому відділенні банку України на розрахунковий рахунок Видавництва «ОВК».
Детальніше зі способами оплати ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Оплата». Перед здійсненням оплати замовлення готівковим способом ви повинні обов’язково перевірити товар на його цілісність і наявність дефектів. При виявленні механічних ушкоджень на товарі, вам негайно необхідно зателефонувати до інтернет-магазину 044-428-01-74 і повідомити про це оператору, який вас проконсультує з приводу повернення або обміну і допоможе знайти правильне рішення в даній ситуації.

Строки доставки:

Доставка товару здійснюється до всіх населених пунктів України від 1 до 4 робочих днів.

Доставка товару засобами служб доставки здійснюється за рахунок покупця.