Способи оплати товару:

- Переказ на карту ПриватБанку № 5169 3305 1117 6437, МЕНЧИНСКИЙ В.Л.
- Банківською карткою при оформленні покупки в інтернет-магазині оплатити товар ви можете будь-якою українською банківською карткою Visa/Mastercard. Даний вид оплати можливий після дзвінка від представника магазина, який підтвердить наявність замовленого товару.
- Безготівковий розрахунок по завершенню оформлення замовлення і його підтвердження по телефону нашому представнику, вам буде відправлено на e-mail рахунок-фактуру з банківськими реквізитами для оплати. Ви можете оплатити товар після дзвінка від представника інтернет-магазина в будь-якому банку України за допомогою переказу готівкових коштів на розрахунковий рахунок Видавництва «ОВК».

Статус вашого замовлення:

Після оформлення замовлення на вказану електронну адресу буде відправлено лист-повідомлення про успішно прийняте замовлення товару. За номером телефону, зазначеним в замовленні, з вами зв’яжеться наш оператор інтернет-магазину і підтвердить отримання замовлення, а також обговорить з вами способи оплати та доставки. Якщо при формленні замовлення ви обрали спосіб оплати банківською карткою або безготівковий розрахунок, то тільки після дзвінка оператора ви зможете оплатити за товар. Після формування замовлення і його відправлення для уточнення номера декларації кур’єрської служби «Нова пошта»: зв’яжіться з операторами контакт-центру за електронною адресою або телефонами, зазначеними на головній сторінці сайту інтернет-магазину; дочекайтеся SMS-інформування про відправлення замовлення від служби доставки «Нова пошта».