З питань замовлення книжкової продукції звертатися за телефонами:

(044) 428-01-74
(093) 107-53-97
(096) 785-46-63 Тетяна
(068) 964-11-96 Віктор

zakaz@owk.com.ua


Помста Афродіти: роман-фентезі / Еллісон Вудс; Амаретта Дісаронно. - К. : ОВК, 2017. - 192 с.

Як відомо, боги – безсмертні. А чи знають люди, що станеться зі світом у випадку пробудження давньогрецьких богів? У книзі викладена історія пробудження Афродіти, яка була не лише богинею кохання, а й покровителькою інших сфер людського життя. Події розгортаються на острові Кіпр, де, за легендою, кілька тисячоліть тому народилася золотоволоса цариця німф та харит. У місто Пафос приїжджає на відпочинок шведська модистка Урсула Петерсон, яка випадково, і сама того не знаючи, здійснює жертвоприношення у храмі Афродіти, внаслідок чого богиня оживає. Як вона зреагує на те, що людство давно поклоняється іншим Богам, а про її культ забуто – про все це та інше ви дізнаєтеся зі сторінок захоплюючого містичного роману, заснованого на давньогрецьких міфах та сучасних реаліях.

Автори: Еллісон Вудс, Амаретта Дісаронно
Видавництво: ОВК 

Рік випуску: 2017 року
Обкладинка: м'яка, ламінована 
Ціна: 110.00 грн.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗМІСТУ КНИГИ

Умови доставки книжкової продукції покупцям

В разі придбання більше 20 книг, доставка по Україні здійснюється за рахунок Видавництва. Надаються всі необхідні документи для подальшого відображення операції покупки книг в бухгалтерському та податковому обліку покупця.

Доставка по Україні від 1 книги здійснюється за рахунок покупця за тарифами «Нової пошти», або Укрпошти. Доставка по м. Києву здійснюється за рахунок покупця нашим кур’єром (вартість доставки 30 гривень), або службою доставки «Нової пошти», або Укрпошти за її тарифами.

Законодавство