З питань замовлення книжкової продукції звертатися за телефонами:

(044) 428-01-74
(093) 107-53-97
(096) 785-46-63 Тетяна
(068) 964-11-96 Віктор

zakaz@owk.com.ua


Отісатко: повість / В. Попелюшка. – К. : ОВК, 2016. - 146 с. : іл.
Напередодні першого вересня Сергійко з мамою стають учасниками ранкового ефіру на місцевому телеканалі. По закінченню передачі хлопчик отримує кумедний подарунок – інтерактивну м’яку іграшку, яку вони з ма- мою називають Отісатко, оскільки це – єдине слово, яке промовляє синій пухнастик. А наступного ранку хлопчик розуміє, що його мама раптово і без попередження кудись зникла. Не пішла на роботу, поки син спав, не вийшла у справах, адже особисті речі: телефон, документи, сумочка – залишилися вдома. В житті хлопчика раптово все починає іти шкереберть: після його виступу на телебаченні від Сергійка несподівано відвертаються друзі, спроба самотужки вирішити проблеми, пов’язані зі зникненням мами, закінчується тим, що Сергійка забирають до школи-інтернату, де він знайомиться зі Сніжаною, батьки якої недавно загинули в автокатастрофі. І це тільки початок. Хочеш дізнатися, що буде далі? Відповідь під обкладинкою.

Автори: В. Попелюшка
Видавництво: ОВК 

Рік випуску: 2016 року
Обкладинка: м’яка, ламінована 
Ціна: 85.00 грн.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗМІСТУ КНИГИ

Умови доставки книжкової продукції покупцям

В разі придбання більше 20 книг, доставка по Україні здійснюється за рахунок Видавництва. Надаються всі необхідні документи для подальшого відображення операції покупки книг в бухгалтерському та податковому обліку покупця.

Доставка по Україні від 1 книги здійснюється за рахунок покупця за тарифами «Нової пошти», або Укрпошти. Доставка по м. Києву здійснюється за рахунок покупця нашим кур’єром (вартість доставки 30 гривень), або службою доставки «Нової пошти», або Укрпошти за її тарифами.

Законодавство